2010

JUTTA HENTTONEN:
-II -sija Finnish Masters, Petäys, Hattula, Line Newcomer Junior Female
-I -sija Showdown, Tampere, Line Newcomer Junior Female
-IV/VI -sija Traditional Western Dance Competition, Asikkala,  Aloittelijat tytöt

MARIA JOKINEN:
-I -sija Finnish Masters, Petäys, Hattula, Line Newcomer Silver Female

KAISA-MARI KOVANEN:
-IV/VI -sija Traditional Western Dance Competition, Asikkala,  Aloittelijat tytöt

ILONA KUUSISTO:
-I -sija Get In Line, Mäntsälä, Classic Aloittelijat naiset alle 14v.
-III -sija Showdown, Tampere, Line Newcomer Junior Female

EMILIA LEHTINEN:
-I -sija Finnish Masters, Petäys, Hattula, Line Newcomer Junior Female
-II -sija Showdown, Tampere, Line Newcomer Junior Female

MIRVA LEHTINEN:
-I -sija Finnish Masters, Petäys, Hattula, Line Newcomer Crystal Female

MICAELA LINDGREN:
-I -sija Traditional Western Dance Competition, Asikkala,  Aloittelijat tytöt

KATRI RISTOLAINEN:
-II -sija Finnish Masters, Petäys, Hattula, Line Div4 Novice Crystal Female
-II -sija Finnish Masters, Petäys, Hattula, ProAm Newcomer Crystal Female with Lee Easton
-III -sija Showdown, Tampere, Line Div4 Novice Open Female
-I -sija Showdown, Tampere, ProAm Newcomer Open Female with Sam Robins
-II -sija Scandinavian Masters, Ruotsi, Line Div4 Novice Open Female
-I -sija Scandinavian Masters, Ruotsi, Choreography Country int/adv
-I -sija Scandinavian Masters, Ruotsi,  Choreography Non-Country int/adv

AMANDA SIMOLA:
-III -sija Get In Line, Mäntsälä, Classic Starter naiset alle 14v.

ANNI SIMOLA:
-II -sija Get In Line, Mäntsälä, Classic Starter naiset alle 14v.

SANNI SIVULA:
-III -sija Traditional Western Dance Competition, Asikkala,  Aloittelijat tytöt

PAULIINA TONTERI:
-III -sija UCWDC XVIII Worlds, Nashville, USA, Line Dance Advanced Open Female
-II-sija UCWDC XVIII Worlds, Nashville, USA, Line Showcase Open Female
-III -sija UCWDC XVIII Worlds, Nashville, USA, ProAm Novice Open Female with Lee Easton
-I -sija UCWDC Tulip Challenge, Hollanti, Line Advanced Open Female
-I -sija UCWDC Tulip Challenge, Hollanti, Line Showcase Open Female
-II -sija UCWDC Tulip Challenge, Hollanti, ProAm Intermediate Open Female
-I -sija UCWDC Europeans, Hollanti, Line Advanced Open Female
-I -sija UCWDC Europeans, Hollanti, Line Showcase Open Female
-III -sija UCWDC Europeans, Hollanti, ProAm Intermediate Open Female with Lee Easton

SAKU-PETTERI TONTERI:
-I -sija UCWDC XVIII Worlds, Nashville, USA, Line Dance Intermediate Teen Male
-I -sija UCWDC XIX Worlds, Nashville, USA, ProAm Intermediate Teen Male with Rachael McEnaney
-I -sija UCWDC City of Light, Pariisi, Line Advanced Teen Male
-II -sija UCWDC City of Light, Pariisi, Line Showcase Teen Male
-I -sija UCWDC Europeans, Hollanti, Line Advanced Teen Male
-II -sija UCWDC Europeans, Hollanti, Line Showcase Teen Male

SUSANNA TONTERI:
-I -sija UCWDC XVIII Worlds, Nashville, USA, Line Advenced Open Female
-I -sija UCWDC XVIII Worlds, Nashville, USA, Line Showcase Open Female
-IV -sija UCWDC XVIII Worlds, Nashville, USA, ProAm Novice Open Female with Lee Easton
-III -sija UCWDC City of Light, Pariisi, Superstar Female
-II -sija UCWDC City of Light, Pariisi, ProAm Intermediate Open Female with Lee Easton
-II -sija UCWDC Europeans, Hollanti, Superstar Female
-II -sija UCWDC Europeans, Hollanti, ProAm Intermediate Open Female with Lee Easton

KIRSI TUOMINEN:
-IV -sija Finnish Masters, Petäys, Hattula, Line Newcomer Open Female